Klik i reklamujesz co chcesz

Klik i reklamujesz co chcesz

Reklama to jedna z tych form przekazu, która zadomowiła się w naszym życiu już na dobre. Widzimy i słyszymy ją niemal wszędzie: w Internecie, prasie, radiu, telewizji, w czasopismach i magazynach, a nawet na bilbordach i plakatach w samym centrum miasta. Nie bez powodu mówi się też, że reklama to dźwignia handlu – bez niej nie ma mowy o udanej sprzedaży czy realnych zyskach dla firmy i jej pracowników.

Co więcej, tajemnicą Poliszynela jest również fakt, iż największym zasięgiem i zainteresowaniem ze strony reklamodawców wciąż cieszą się wszelkiego rodzaju reklamy internetowe takie, jak np. kampania AdWords i Google AdWords. Przyjrzyjmy się im zatem nieco bliżej i zobaczmy, o co w tym wszystkim chodzi.

Kampania AdWords to nic innego jak reklama internetowa, która wyświetla się w wyszukiwarce Google na samej górze lub po prawej stronie na liście wyników wyszukiwania – w postaci tekstu, grafiki lub filmu wideo. Ponadto kampania ta w głównej mierze oparta jest na modelu PPC (pay per click), czyli płatność za kliknięcie. W praktyce oznacza to, że reklamodawca płaci za tę reklamę dopiero w momencie, kiedy kliknie w nią przypadkowy użytkownik Internetu, który akurat szuka konkretnych danych potrzebnych mu w danej chwili. Wygodne, prawda?

Google AdWords z kolei to nic innego, jak cały system reklamowy Google, dzięki któremu w wyszukiwarce pojawiają się linki sponsorowane – reklamy w postaci tekstu – w wynikach wyszukiwania Google. Dzięki temu reklamodawca osiąga podwójną korzyść: płaci jedynie za kliknięcia potencjalnych klientów i ma nieograniczony dostęp do wszystkich wyszukiwarek, z których na co dzień korzystają internauci. A tym samym ma dwie pieczenie na jednym ogniu – czegóż chcieć więcej?

Jeśli zatem chcesz jak najszybciej zdobyć dużą widoczność w Internecie, każdego dnia zdobywać nowych klientów i tym samym generować niemałe zyski – kampania AdWords i Google AdWords to rozwiązanie wręcz idealne dla Ciebie. Najlepiej jednak zgłosić się w tym celu do profesjonalnej agencji SEM , na przykład euro-seo.pl/adwords. Powodzenia!

Comments are closed.