Magnetyczna reklama

Magnetyczna reklama

Oprócz smyczy, toreb, ulotek, zeszytów, długopisów czy kubków do bardzo popularnych gadżetów reklamowych należy zaliczyć również magnesy na lodówkę. Wyglądają one zdecydowanie lepiej niż rozdawana na ulicy ulotka. Z kolei w przeliczeniu na sztukę wychodzą znacznie taniej niż np. kubki, a przy tym magnesy na lodówkę mogą dotrzeć do większej liczby osób. Poza tym mogą okazać się bardziej przydatne, ponieważ przyczepione do najważniejszego urządzenia w kuchni nigdy nie zaginą w stosie papierów.

Wielkość magnesów jest różnorodna. Najczęściej spotykane wymiary to 14×9,5cm, 7x5cm, 9,5×9,5cm i 5x5cm. Dodatkowo czasem pojawia się możliwość stworzenia rozmiarów niestandardowych lub wyjątkowo dużych, np. w formacie A3. Możemy też zamówić okrągłe magnesy na lodówkę w http://buttonfly.pl/oferta/magnesy-na-lodowke/ – o średnicach 25mm, 38mm, 50mm lub 59mm.

Jeśli zaś chodzi o materiał wykonania, to producenci magnesów na lodówkę pozostawiają dużą dowolność. Do wyboru może być aluminium, plastik, modelina Fimo, ceramika, drewno i wiele innych. Styl 3D również jest często stosowany.

Zawartość magnesu pozostaje już całkowicie w gestii klienta. Większość firm oferuje możliwość własnoręcznego zaprojektowania zamawianego modelu. Internetowe narzędzia umożliwiają zamieszczenie wybranego przez siebie zdjęcia, loga i udekorowania go lub podpisania według własnego uznania. Zwykle dostępne są pewne standardowe szablony, które ułatwiają niezdecydowanym klientom wybór i ostateczny szlif obranego przez nich pomysłu.

Comments are closed.