Nie masz czasu na naprawy? Zadzwoń do nas!

Nie masz czasu na naprawy? Zadzwoń do nas!

Cieknie Ci z rurek w łazience? Gniazdko odpada Ci ze ściany? Twoje sprzęty AGD nie chcą działać? Próbowałeś samemu dokonać napraw i nie przyniosło to efektów? Nasi specjaliści dokonają za Ciebie wszelkich napraw. Oferujemy pomoc fachowców z wieloletnim doświadczeniem. Kompleksowo rozwiązujemy wszelkie usterki domowe. Nie jest nam straszne żadne zlecenie. Oferujemy usługi hydrauliczne, elektryczne, kominiarskie.

Oferta naszej firmy dostępna jest na: www.hydraulik24.krakow.pl

Nasi hydraulicy udrożnią Twoje rury i kanalizację, naprawią cieknące krany i natryski, podłączą pralki i zmywarki, przeczyszczą kanalizację i odpływy, zamontują i naprawią wanny i prysznice. Elektrycy rozwiążą Twoje problemy z odpadającym ze ścian gniazdkami, wymienią je na nowe, sprawnie działające. Zabezpieczą również przerwaną izolację okablowania, rozwiążą Twoje problemy z niedziałającymi lampami, wymienią uszkodzone przewody na nowe. Zamontują alarmy w Twoim domu. Serwisanci naprawią Twoje uszkodzone urządzenia RTV i AGD, dokonają oceny sprawności wybranych przez Ciebie urządzeń, podłączą kuchenkę gazową. Kominiarze rozwiążą wszelkie Twoje problemy z kominem i wentylacją w domu.

Remontujesz cały dom i szukasz jak najefektywniejszych i najtańszych rozwiązań? Nasi specjaliści doradzą Ci w sprawach oszczędzania energii elektrycznej. Pomogą Ci w wyborze sposobu ogrzewania Twojego domu. Dzięki wiedzy i doświadczeniu naszych specjalistów zaoszczędzisz mnóstwo pieniędzy, które potem będziesz mógł śmiało wydać na inne cele niż ciągłe naprawy tej samej awarii. Nie czekaj. Zaufaj doświadczeniu i zadzwoń już dziś.

Comments are closed.