Organizacja imprez i eventów

Organizacja imprez i eventów

Od ponad roku planuję wraz z moją narzeczoną ślub i średniej wielkości wesele. Byłem już nawet na targach ślubnych w zeszłym tygodniu. Szukam firmy, która zajmuje się czymś takim jak organizowanie eventów – coś w stylu wedding planer. Moje wesele ma być przede wszystkim eleganckie i kameralne oraz doskonale zorganizowane.

Co do muzyki to DJ na wesele jest w moich kręgach zainteresowań, aczkolwiek myślę też nad jakimś kwartetem jazzowym bądź kameralną kapelą przygrywającą nam do obiadu. Przyznam, że pomysłów jest dużo i trzeba będzie na coś się zdecydować w najbliższych tygodniach. Pytanie czy postawić na dobrą zabawę – DJ na wesele czy na całkowitą oryginalność – kwartet jazzowy? Muszę się jeszcze z tym trochę przespać.

Jeżeli chodzi o fotografa, jestem zainteresowany wszelkimi nowinkami technicznymi w stylu: dwoje fotografujących, robienie zdjęć za pomocą drona czy niespotykane, ciekawe plenery. Oczywiście na zdjęcia w terenie chciałbym się umówić w inny dzień – nie chciałbym zostawiać moich gości samych. Co do samego miejsca marzy mi się jakiś klasyczny pałac lub rustykalna, wiejska chata. Nie mam czasu na wyjazd do ciepłych krajów.

Myślę też o takich atrakcjach jak: pokaz tańca towarzyskiego, wieczór z magikiem i jego sztuczkami czy pokaz sztucznych ogni lub puszczanie chińskich lampionów. Jest to kwestia uzgodnienia między mną, narzeczoną a firmą, która będzie się zajmować naszym weselem. Muszę także pamiętać o drobnych prezentach dla gości na koniec imprezy wręczanych przy pożegnaniu. Dlatego szukam firmy, której obsługa imprez jest kompleksowa i zadowalająca i chyba zdecyduję się na organizowanie eventów przez GMusic.com.pl z Krakowa.

Comments are closed.