Pora na własne mieszkanie

Pora na własne mieszkanie

Od dawna zastanawiasz się nad kupnem mieszkania w Krakowie i w końcu postanowiłeś coś z tym zrobić? Najważniejsze już zrobiłeś, postanowiłeś się porządnie za to wziąć. Tak, czasem jest to jedna z najtrudniejszych decyzji jakie przychodzi nam niestety podjąć i nie należy ona do łatwych, wręcz odwrotnie. Musisz tylko zdecydować gdzie i jakie – czy bardziej przemawiają do Ciebie nowe mieszkania w Nowej Hucie czy mieszkania z rynku wtórnego na Ruczaju.

Skoro już obraliśmy sobie cel to teraz przydałoby nam się zorganizować pieniądze jakie nam będą potrzebne na zakup. Jest część społeczności małopolskiej, którą z całą pewnością stać na taką inwestycję lecz znaczna większość musi polegać niestety na bankach a w zasadzie na ich kredytach czy tez pożyczkach. Osobiście polecam wam doradcę finansowego, który za niewielką opłatą jest w stanie załatwić wszystko za nas i pomóc w wyborze kredytu.

Jednak wróćmy do poszukiwań mieszkania w Krakowie. Kiedy już wreszcie zdecydujemy, że interesują nas powiedzmy tylko nowe mieszkania a wybrana lokalizacja to Nowa Huta – tym sposobem znacząco zawęzimy swój krąg poszukiwań. W takim też przypadku dobrze będzie przyjrzeć się inwestycją mieszkaniowym oferowanym przez deweloperów w tej części miasta, bowiem często bardziej opłaca się kupić nowe mieszkanie bezpośrednio od dewelopera, a nie od pośredników, czyli różnych biur nieruchomości.

Plusem jaki przemawia za wyborem mieszkania na obszarze Nowej Huty jest dość niska cena w porównaniu do innych, bardziej prestiżowych i bliższych centrum dzielnic. Dodatkowo jeśli chodzi nam o komfort, ciszę i spokój to również warto popatrzyć na to jakie nowe mieszkania Nowa Huta oferuje, bowiem często są ton całkowicie nowe i zamknięte osiedla na samych obrzeżach Krakowa.

Polecam ofertę: http://www.salwator.com.pl/nowe-mieszkania/nowa-huta/

Comments are closed.