Uśmiech rodem z Hollywood

Uśmiech rodem z Hollywood

Marzysz o idealnie równych zębach i śnieżnobiałym uśmiechu rodem z Hollywood? Zainteresuj się zatem stomatologią estetyczną i zabiegami jakie oferuje. Obecnie stomatologia estetyczna może naprawdę zdziałać cuda, a dzięki niej uzyskać można idealny kształt i kolor zębów. Jeśli zależy Ci na szybkiej poprawie wyglądu Twojego uzębienia pomóc w tym mogą licówki.

Skorygują one wszelkiego rodzaje przekrzywienia zębów, przerwy między nimi oraz różnorakie nieszczelności. Ponadto usuną przebarwienia i znacznie wpłyną na poprawę koloru uzębienia. Najpopularniejsze są licówki porcelanowe. Dzięki nim w łagodny, niewpływający na żywe zęby sposób osiągnąć można spektakularne efekty. Przed tym zabiegiem zęby poddawane są wybielaniu i do ich barwy dopierany jest odcień licówek.

Gabinet stomatologiczny, który wykona dla Ciebie licówki możesz obecnie bez trudu znaleźć w Google wpisując przykładowo ‚licówki Kraków‚.

Czym dokładnie są porcelanowe licówki? To cienkie, niezwykle wytrzymałe i odporne na wszelkiego rodzaju przebarwienia porcelanowe płatki, które nakleja się na przednie powierzchnie zębów. Ponadto płatki te są całkowicie niewidoczne, a ich trwałość określa się nawet na 15 lat, można więc przez wiele lat cieszyć się śnieżnobiałym uśmiechem. Licówki polecane są zarówno osobom młodym, jak i dojrzałym pacjentom, co oznacza, że zdrowo wyglądającym uzębieniem możesz chwalić się w każdym wieku.

Dzięki bezbolesnym znieczuleniom nie musisz się także obawiać bólu, który często kojarzony jest z zabiegami stomatologicznymi. Nigdy więcej nie będziesz musiał wstydzić się za wgląd Twoich zębów, licówki to gwarancja pięknego i świeżego uśmiechu.

Comments are closed.